
Σαλατιέρα Με Βάση (Φ24.5x12.5) S-D Salad Bowl 173779
Γυαλί
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 19,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ορντεβιέρα σερβιρίσματος με μοντέρνα αισθητική. Ο δίσκος είναι κατασκευασμένος από ξύλο bamboo σε φυσική απόχρωση και τα 4 μπωλάκια είναι κατασκευασμένα από κεραμικό υλικό σε λευκό χρώμα με μπορντώ, πράσινο και μουσταρδί ριγέ σχέδιο. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί σαν δίσκος σερβιρίσματος - ορντεβιέρα για να σερβίρετε ξηρούς καρπούς ή ότι άλλο θέλετε για την τραπεζαρία, το τραπεζάκι σαλονιού ή τον μπουφέ. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα είδη της σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Είδος μπόλ | Διακοσμητικό |
| Σχήμα | Στρογγύλα |
| Ιδιότητες | Με δίσκο |
| Υλικό | Κεραμικό, Ξύλο |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 26 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 26 cm |
| Total weight | 1.38 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα