
ΜΠΩΛ ΞΥΛ. ΜΕ ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ ΛΑΒΗ ΜΑΥΡΗ 20Χ20Χ17ΕΚ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό μπωλ από την εταιρεία Espiel με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο σε φυσική απόχρωση με ασημί μεταλλικές λεπτομέρειες. Τοποθετήστε το στην τραπεζαρία ή στο τραπεζάκι του σαλονιού σας και κλέψτε τις εντυπώσεις των καλεσμένων σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Είδος μπόλ | Διακοσμητικό |
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Depth | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Height | 18 cm, 18 cm, 18 cm, 18 cm |
| Total weight | 0.4 kg, 0.4 kg, 0.4 kg, 0.4 kg |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, διακοσμητικό, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, διακοσμητικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, διακοσμητικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, διακοσμητικό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, διακοσμητικό, ξύλο
Σε απόθεμα


Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα

Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα


Διακοσμητικό, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα