
ΜΠΩΛ ΞΥΛ. ΜΕ ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ ΛΑΒΗ ΜΑΥΡΗ 20Χ20Χ17ΕΚ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό μπολ από την εταιρεία Espiel με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο σε φυσική απόχρωση με μαύρες μεταλλικές λεπτομέρειες. Τοποθετήστε το στην τραπεζαρία ή στο τραπεζάκι του σαλονιού σας και κλέψτε τις εντυπώσεις των καλεσμένων σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Είδος μπόλ | Διακοσμητικό |
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 25 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Καφέ,Μαύρο |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, διακοσμητικό, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, διακοσμητικό, ξύλο
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, διακοσμητικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, διακοσμητικό, στρογγύλα
Σε απόθεμα
Για φρούτα, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διακοσμητικό, πορσελάνη, ανατολίτικο
προς αποστολή σε 1 ημέρα



Σετ
προς αποστολή σε 4 ημέρες

Μοντέρνο, σετ, διακοσμητικό
Σε απόθεμα

Διακοσμητικό, πλαστικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ανατολίτικο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, σμάλτο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Για φρούτα, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα