
22,99 €
Βάζα Γυάλινα Με Βρυσάκι & Βάση (Σετ 3τμχ) 1.5lt S-D Modern 154873
Βαρέλια με βρύση, για νερό, γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Γυάλινο δοχείο με βρυσάκι διάφανο με vintage σχεδιασμό. Διαθέτει βιδωτό καπάκι. Ιδανικό για αλκοολούχα ποτά, νερό, αναψυκτικά, χυμό κα. Χωρητικότητα: 4lt.
| Βαρέλια με βρύση | Ναί |
|---|---|
| Είδος | Για νερό |
| Υλικό | Γυαλί |
| Width | 16 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 27 cm |
| Total weight | 1.4 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Βαρέλια με βρύση, για νερό, γυαλί
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα