
Καράφα Με Πώμα (26x26x9) Estheti 752-10517
Γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική καράφα από την εταιρεία Estheti με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από γυαλί σε σομόν χρώμα. Διαθέτει πώμα. Τοποθετήστε την στο σαλόνι, την τραπεζαρία ή την κουζίνα και ταιριάξτε την με άλλα είδη διακόσμησης.
| Υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Width | 25 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Ροζ |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Γυαλί
Σε απόθεμα
Για νερό, γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Για νερό, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί, για whisky
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Γυαλί




Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα



Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Για νερό, γυαλί
Σε απόθεμα

Για νερό
Σε απόθεμα
Γυαλί

Γυαλί, διάμετρος
Σε απόθεμα





Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

24×20 εκ, ελαστικά
Σε απόθεμα