
Καράφα Με Πώμα (26x26x9) Estheti 752-10517
Γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική καράφα από την εταιρεία Estheti με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από γυαλί σε σομόν χρώμα. Διαθέτει πώμα. Τοποθετήστε την στο σαλόνι, την τραπεζαρία ή την κουζίνα και ταιριάξτε την με άλλα είδη διακόσμησης.
| Υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Width | 32 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Ροζ |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί, διάμετρος
Σε απόθεμα

Γυαλί



Για νερό, γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Γυαλί


Για νερό, γυαλί

Γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Γυαλί

Γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Για νερό, γυαλί
Σε απόθεμα



Γυαλί, για whisky
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Γυαλί

Γυαλί, για whisky, πλάτος
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Για νερό, γυαλί, πλάτος
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Γυαλί
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
