
Κανάτα Με Φίλτρο 1.4lt Alpina 871125201855
Για νερό, γυαλί, διάμετρος
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διάφανη μελιέρα χωρητικότητας 450ml με μελοκούταλο από την εταιρεία εstia. Είναι κατασκευασμένη από βοριοπυρίτικο γυαλί κατάλληλο για επαφή με τρόφιμα. Το κουτάλι και το καπάκι είναι κατασκευασμένα από ξύλο ακακίας. Πρακτικό βάζο για να αποθηκεύετε το μέλι σας.
| Υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Width | 9 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 0.21 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο,Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Εstia |

Για νερό, γυαλί, διάμετρος
Σε απόθεμα


Για νερό, γυαλί
Σε απόθεμα


Για νερό, γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Για νερό
Σε απόθεμα
Για νερό, γυαλί
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Βαρέλια με βρύση, για νερό, γυαλί
Σε απόθεμα


Γυαλί


Γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Γυαλί

Πλαστικό
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Κεραμικό

Για νερό, κεραμικό


Κεραμικό


Γυαλί, για whisky
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Γυαλί


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 5
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα