
Μπουκάλι Νερού 1.03lt Με Pasabahce By Espiel SP43235K1
Γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο με βρυσάκι από την εταιρεία Mod. Έχει ανάγλυφο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από διάφανο γυαλί υψηλής ποιότητας. Διαθέτει ανοξείδωτο ασημί καπάκι και βρυσάκι, προσφέροντας πρακτικότητα και αισθητική. Ιδανικό για αλκοολούχα ποτά, νερό, αναψυκτικά, χυμό κα. Ιδανικό για κάθε περίσταση από καθημερινές χρήσεις μέχρι πάρτι, μπουφέδες και επαγγελματικές εκδηλώσεις. Χωρητικότητα: 6.5lt.
| Είδος | Για νερό |
|---|---|
| Υλικό | Γυαλί |
| Width | 19 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 31 cm |
| Total weight | 1.3 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | MOD |

Γυαλί
Σε απόθεμα


Για νερό, γυαλί, για whisky
Σε απόθεμα
Για νερό, γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Για νερό, γυαλί
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα



Κεραμικό

Κεραμικό

Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί, για whisky
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Για νερό
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Γυαλί

Γυαλί
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό


Για νερό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα