
Βάζο Γυάλινο Με Βρυσάκι 3.8lt S-D Mona 194894
Για νερό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Γυάλινο δοχείο με βρυσάκι κατασκευασμένο από διάφανο γυαλί. Διαθέτει μαύρο μεταλλικό καπάκι και μαύρο πλαστικό βρυσάκι. Ιδανικό για αλκοολούχα ποτά, νερό, αναψυκτικά, χυμό κα. Χωρητικότητα: 3.9lt.
| Είδος | Για νερό |
|---|---|
| Υλικό | Γυαλί, Πλαστικό |
| Width | 17 cm |
| Depth | 17 cm |
| Height | 26 cm |
| Total weight | 1.28 kg |
| Χρώμα | Μαύρο,Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Για νερό
Σε απόθεμα



Γυαλί
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα



Γυαλί, για whisky
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για νερό, γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Για νερό, πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμα





Κεραμικό
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα




Βαρέλια με βρύση, για νερό, γυαλί
Σε απόθεμα

Για νερό, γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα