
Διακοσμητικό Τοίχου (88x4x82.5) A-S Tekoa 205707
84×90 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 77×56 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό τοίχου σε σχήμα φοίνικα με tropical στυλ. Η πλάτη είναι κατασκευασμένη από ξύλο MDF_E1 σε μπεζ χρώμα, ενώ το μπροστινό μέρος είναι υφασμάτινο και ψάθινο σε μπεζ και λευκό χρώμα. Τοποθετήστε το σε έναν κενό τοίχο για να δώσετε χαρακτήρα και να διακοσμήσετε μοναδικά τον χώρο σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 56 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 77 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 56 cm |
| Depth | 4 cm |
| Height | 77 cm |
| Total weight | 1.75 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

84×90 εκ
Σε απόθεμα
70×70 εκ
Σε απόθεμα
41×45 εκ
Σε απόθεμα






102×54 εκ
Σε απόθεμα




70×70 εκ
Σε απόθεμα
2×58 εκ
Σε απόθεμα





36×61 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


63×128 εκ
Σε απόθεμα

20×60 εκ
Σε απόθεμα


20-43×20-43 εκ, μοντέρνο, βάθος



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα