
Διακοσμητικό Τοίχου (58x58) A-S Fanny 166969
5×3 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 118×51 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό τοίχου με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό και έχει σχέδιο με δίσκους σε χρυσές αποχρώσεις και έθνικ στυλ. Εντυπωσιάζει με τα περίτεχνα μοτίβα και δίνει κομψό αποτέλεσμα, ιδανικό για να δώσει χαρακτήρα και βάθος σε κάθε χώρο. Ταιριάζει απόλυτα σε σαλόνι, τραπεζαρία ή είσοδο, προσθέτοντας αίσθηση πολυτέλειας και διαχρονικού στυλ.
| Πλάτος: | 51 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 118 εκ |
| Width | 51 cm |
|---|---|
| Depth | 5 cm |
| Height | 118 cm |
| Total weight | 2.301 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

5×3 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
64×105 εκ
Σε απόθεμα
41×45 εκ
Σε απόθεμα
1×68 εκ
Σε απόθεμα

70×70 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
32×34 εκ
Σε απόθεμα


69×69 εκ
Σε απόθεμα


38×18 εκ
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα







70×70 εκ
Σε απόθεμα
70×70 εκ
Σε απόθεμα






Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα




8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα