
12 €
Διακοσμητικό Τοίχου Μακραμέ (45x69) A-S Safari 173891
1×68 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 64×105 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό τοίχου από την Estheti σε λευκό-χρυσό χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από πολυρεζίνη. Ιδανικό για να διακοσμήσει τους τοίχους του χώρου σας με φινέτσα και στυλ.
| Πλάτος: | 105 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 64 εκ |
| Width | 105 cm |
|---|---|
| Depth | 3 cm |
| Height | 64 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Estheti |

1×68 εκ
Σε απόθεμα
118×51 εκ
Σε απόθεμα





22×15 εκ
Σε απόθεμα
32×34 εκ
Σε απόθεμα
70×70 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

38×18 εκ
Σε απόθεμα







Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα




5×3 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

10×15 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα