
19,92 €
Διακοσμητικό Τοίχου (54.5x58) A-S Wonder 182076
2×58 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 70×70 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό τοίχου με έθνικ ύφος. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο bamboo σε μπεζ χρώμα. Τοποθετήστε το σε έναν κενό τοίχο για να δώσετε boho χαρακτήρα και να διακοσμήσετε μοναδικά τον χώρο σας.
| Πλάτος: | 70 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 70 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 70 cm |
| Depth | 4 cm |
| Height | 70 cm |
| Total weight | 0.775 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

2×58 εκ
Σε απόθεμα



38×18 εκ
Σε απόθεμα
118×51 εκ
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
5×3 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

64×105 εκ
Σε απόθεμα
32×34 εκ
Σε απόθεμα





41×45 εκ
Σε απόθεμα
70×70 εκ
Σε απόθεμα






Ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


22×15 εκ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
47×27 εκ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα