
130 €
Διαστάσεις 70×70 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό τοίχου από την Estheti σε χρυσό-ανθρακί χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας μεταλλικό υλικό. Διακρίνεται για την ανθεκτικότητα και τη λεπτομερή κατασκευή του. Ιδανικό για να διακοσμήσει τους τοίχους του χώρου σας με φινέτσα και στυλ.
| Πλάτος: | 70 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 70 εκ |
| Width | 70 cm |
|---|---|
| Depth | 3 cm |
| Height | 70 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |


41×45 εκ
Σε απόθεμα


102×54 εκ
Σε απόθεμα


70×70 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


70×70 εκ
Σε απόθεμα


118×51 εκ
Σε απόθεμα

40×70 εκ
Σε απόθεμα
63×128 εκ
Σε απόθεμα

22×15 εκ
Σε απόθεμα


6×88 εκ
Σε απόθεμα
1×68 εκ
Σε απόθεμα





38×18 εκ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα



7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα