
130 €
Διαστάσεις 36×61 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτοίχιο διακοσμητικού που θα προσφέρει μοναδικό στυλ στον χώρο σας. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο σε φυσική απόχρωση. Διαθέτει ένα θηλάκι στο πάνω μέρος για να κρεμαστεί σε έναν κενό τοίχο.
| Πλάτος: | 61 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 36 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 61 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 36 cm |
| Total weight | 0.33 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |




41×45 εκ
Σε απόθεμα
102×54 εκ
Σε απόθεμα




20×60 εκ
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


20×60 εκ
Σε απόθεμα




40×70 εκ
Σε απόθεμα

70×70 εκ
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα





152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα