
Πατάκι Μπάνιου (60x90) Kentia Loft Pierce 30 Black
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 120×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Xαλί 4 εποχών από την εταιρεία Nima. Είναι κατασκευασμένο από 70% φυσική γιούτα, 20% δέρμα και 10% βαμβάκι. Έχει ανθεκτική πλέξη, ριγέ σχέδιο σε γκρι απόχρωση. Είναι ιδανικό για τοποθέτηση όλο τον χρόνο, καθώς προστατεύει το δάπεδο και διακοσμεί το χώρο.
| Πλάτος: | 120 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Width | 120 cm |
|---|---|
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Jute - Δέρμα - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Nima |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
70×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
75×10 εκ, διάδρομοι, μοντέρνο
Σε απόθεμα
35×50 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
89×50 εκ, μονόχρωμο, σπιτικό
Σε απόθεμα

150×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

70×10 εκ, διάδρομοι, σπιτικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο

140×20 εκ
Σε απόθεμα

70×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα