
Χαλί (200x290) Royal Carpet Sherazad 8302 Red
200×20 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 140×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Η Royal Carpet προσφέρει μία από τις εξαιρετικές κλασικές σειρές χαλιών της, την Sherazad. Ιδιαίτερα πυκνά μηχανοποίητα χαλιά με 1.500.000 κόμπους/τετρ.μέτρο, με εγγύηση πολλών ετών για τη σωστή εφαρμογή τους και την αντοχή τους στο χρόνο. Χρησιμοποιούν ζεστές αποχρώσεις του κόκκινου και του μπεζ με κομποδεμένο κρόσι στο τελείωμά τους. Είναι απαλά και γυαλιστερά, αντέχουν πολύ περισσότερο στη φθορά και στους λεκκέδες και καθαρίζονται ευκολότερα, μιας και οι τρίχες και η σκόνη δεν μπορούν να κολλήσουν εύκολα στις ίνες. Αντιαλλεργικά, αντιστατικά, πλενόμενα. Ύψος πέλους: 9mm.
| Πλάτος: | 140 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Width | 140 cm |
|---|---|
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Χρώμα | Χρυσό,Μπορντώ,Εκρού |
| Material | Πολυπροπυλένιο |
| Κατασκευαστής | Royal Carpet |

200×20 εκ
Σε απόθεμα
Υφαντό στο χέρι

Μοκέτες
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
80×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

Μοντέρνο


133×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο


Μοκέτες
Σε απόθεμα
70×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα



Μοκέτες
Σε απόθεμα


Μοκέτες
Σε απόθεμα
80×20 εκ
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα