
Κάλυμμα Στρώματος Μονό (100x200+40) Αδιάβροχο Καπιτονέ Melinen Basic
100×200 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 80×200 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κάλυμμα στρώματος γίγας της εταιρείας Melinen. Με καπιτονέ επιφάνεια από 100% microfiber και γέμιση 80gsm που προστατεύει το στρώμα σας από την σκόνη και ανεπιθύμητους λεκέδες.Η περιμετρική φούστα jersey που διαθέτει προσφέρει σταθερή εφαρμογή στο στρώμα σας και δεν του επιτρέπει να ζαρώνει ή να μετακινείται. Εσωτερικά διαθέτει αδιάβροχη μεμβράνη πολυουρεθάνης PU για να προστατεύει το στρώμα σας από ανεπιθύμητους λεκέδες.
| Πλάτος: | 80 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 200 εκ |
| Width | 40 cm |
|---|---|
| Depth | 32 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 1.5 kg |
| Material | 100% Microfiber |
| Κατασκευαστής | Melinen Home |

100×200 εκ
Σε απόθεμα
160×200 εκ
Σε απόθεμα
120×200 εκ
Σε απόθεμα
100×200 εκ
Σε απόθεμα
100×200 εκ
Σε απόθεμα

160×200 εκ
Σε απόθεμα

100×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν







100×200 εκ
Σε απόθεμα




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

90×200 εκ
Σε απόθεμα








13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα