
Κάλυμμα Στρώματος Ημίδιπλο (120x200+40) Αδιάβροχο Καπιτονέ Melinen Basic
120×200 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 100×200 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κάλυμμα στρώματος μονό της εταιρείας Melinen. Με καπιτονέ επιφάνεια από 100% microfiber και γέμιση 80gsm που προστατεύει το στρώμα σας από την σκόνη και ανεπιθύμητους λεκέδες.Η περιμετρική φούστα jersey που διαθέτει προσφέρει σταθερή εφαρμογή στο στρώμα σας και δεν του επιτρέπει να ζαρώνει ή να μετακινείται. Εσωτερικά διαθέτει αδιάβροχη μεμβράνη πολυουρεθάνης PU για να προστατεύει το στρώμα σας από ανεπιθύμητους λεκέδες.
| Πλάτος: | 100 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 200 εκ |
| Width | 37 cm |
|---|---|
| Depth | 26 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 1.2 kg |
| Material | 100% Microfiber |
| Κατασκευαστής | Melinen Home |

120×200 εκ
Σε απόθεμα
160×200 εκ
Σε απόθεμα
120×200 εκ
Σε απόθεμα
100×200 εκ
Σε απόθεμα
100×200 εκ
Σε απόθεμα

160×200 εκ
Σε απόθεμα

100×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν







100×200 εκ
Σε απόθεμα




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

90×200 εκ
Σε απόθεμα








Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα