
Κάλυμμα Στρώματος Υπέρδιπλο (160x200+40) Αδιάβροχο Καπιτονέ Melinen
160×200 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 120×200 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ημίδιπλο κάλυμμα της εταιρείας Melinen. Έχει καπιτονέ επιφάνεια από 65% polyester-35% βαμβάκι και εσωτερικά αδιάβροχη μεμβράνη PU που προστατεύει το στρώμα σας. Η περιμετρική jersey φούστα κρατά σταθερό το επίστρωμα χωρίς να προκαλεί ζάρες και ενοχλήσεις.
| Πλάτος: | 120 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 200 εκ |
| Width | 37 cm |
|---|---|
| Depth | 26 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 1.2 kg |
| Material | 65% Polyester 35% Βαμβακι |
| Κατασκευαστής | Melinen Home |

160×200 εκ
Σε απόθεμα
100×200 εκ
Σε απόθεμα
160×200 εκ
Σε απόθεμα
100×200 εκ
Σε απόθεμα
100×200 εκ
Σε απόθεμα

160×200 εκ
Σε απόθεμα

100×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν








90×200 εκ
Σε απόθεμα

100×200 εκ
Σε απόθεμα






Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα





13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα