
Πίνακας Με Κορνίζα (80x80) Estheti 755-12249
80×80 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 80×80 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου από την εταιρεία Estheti με ασημί φόντο, χρυσές-μαύρες λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο. Ο καμβάς είναι υφασμάτινος. Η κορνίζα και η πλάτη του πίνακα είναι κατασκευασμένες από ξύλο. Ιδανικός πίνακας για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε. Τοποθετήστε τον σε ένα κενό τοίχο του σπιτιού σας και γεμίστε τον ζωντάνια.
| Πλάτος: | 80 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 80 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 80 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 80 cm |
| Total weight | 2.17 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

80×80 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

Σετ, ζώα
Σε απόθεμα

Λουλούδια
Σε απόθεμα
Ρουστίκ
Σε απόθεμα
Ρουστίκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο


Σετ, ζώα
Σε απόθεμα


80×100 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ, ζώα
Σε απόθεμα



Χαρτί
Σε απόθεμα
Χαρτί

Σετ
Σε απόθεμα
Με ρολόγια
Σε απόθεμα
Λουλούδια
Σε απόθεμα

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο


Με ρολόγια
Σε απόθεμα
Ξύλο




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα