
Πίνακας Με Κορνίζα (80x80) Estheti 755-12250
80×80 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 80×80 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου από την εταιρεία Estheti με ασημί φόντο, χρυσές-μαύρες λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο. Ο καμβάς είναι υφασμάτινος. Η κορνίζα και η πλάτη του πίνακα είναι κατασκευασμένες από ξύλο. Ιδανικός πίνακας για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε. Τοποθετήστε τον σε ένα κενό τοίχο του σπιτιού σας και γεμίστε τον ζωντάνια.
| Πλάτος: | 80 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 80 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 80 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 80 cm |
| Total weight | 2.17 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

80×80 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα







Σετ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα









100×100 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Σετ, αφηρημένα, ξύλο

Σετ
Σε απόθεμα
Χαρτί
Σε απόθεμα
Χαρτί
Σε απόθεμα



80×100 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Ρουστίκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα



15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα