
Στρογγυλό βάζο από εμαγίε κεραμικό με πιτσιλιές, LECCIA
Κεραμικό, στρογγυλό
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο από την εταιρεία Estheti σε μπεζ-χρυσό χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να τοποθετήσετε μέσα λουλούδια ή μόνο του σαν διακοσμητικό. Τοποθετήστε το στο σαλόνι, την τραπεζαρία ή σε οποιοδήποτε άλλο σημείο για να το διακοσμήσετε.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 16 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 24 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Χρυσό |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Κεραμικό, στρογγυλό



Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό, τερακότα

Επιτραπέζια βάζα, κεραμικό, στρογγυλό


Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό

Κεραμικό, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Κεραμικό



Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα