
ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΟ ΒΑΖΟ RENTON(L) HM4371 ΤΕΡΑΚΟΤΑ ΛΕΥΚΗ-ΠΛΕΞΗ ΨΑΘΑΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΙΟ Φ32x26,5Υεκ
Κεραμικό, τερακότα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο από την εταιρεία Estheti σε λευκό-χρυσό χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να τοποθετήσετε μέσα λουλούδια ή μόνο του σαν διακοσμητικό. Τοποθετήστε το στο σαλόνι, την τραπεζαρία ή σε οποιοδήποτε άλλο σημείο για να το διακοσμήσετε.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 16 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 28 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Χρυσό |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Κεραμικό, τερακότα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό

Κεραμικό


Κεραμικό

Κεραμικό, τερακότα


Κεραμικό




Κεραμικό

Κεραμικό





Κεραμικό, τερακότα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Επιτραπέζια βάζα, κεραμικό, άτυπο

Κεραμικό


Κεραμικό


Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό, στρογγυλό


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα