
Διακοσμητικό Βάζο (Φ10.5x19.8) A-S Pam 214080 Beige
Κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο με μοντέρνα αισθητική και σχέδιο προσώπου. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε λευκό χρώμα. Ιδανικό για το σαλόνι, την τραπεζαρία ή οποιονδήποτε άλλο χώρο επιθυμείτε να διακοσμήσετε και να δώσετε στυλ. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 11 cm |
| Depth | 11 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 0.48 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό


Κεραμικό

Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό


Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Τερακότα

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Τερακότα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
47×27 εκ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα