
Διακοσμητικό Βάζο (Φ16x23.5) A-S Ezia 214003
Κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο με μίνιμαλ αισθητική. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε εκρού χρώμα με πιτσιλωτό σχέδιο. Ιδανικό για το σαλόνι, την τραπεζαρία ή οποιονδήποτε άλλο χώρο επιθυμείτε να διακοσμήσετε και να δώσετε στυλ. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 28 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 2.5 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Κεραμικό
Σε απόθεμα




Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Ξύλο



Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Τετράγωνο


Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα