
Διακοσμητικό Βάζο (15.5x6.5x27.5) Estheti 819-00714
Κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο από την εταιρεία Estheti σε λευκό-χρυσό χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να τοποθετήσετε μέσα λουλούδια ή μόνο του σαν διακοσμητικό. Τοποθετήστε το στο σαλόνι, την τραπεζαρία ή σε οποιοδήποτε άλλο σημείο για να το διακοσμήσετε.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 18 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 38 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Χρυσό |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό

Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα





Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό


Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό

Κεραμικό

Κεραμικό

Επιτραπέζια βάζα, κεραμικό, στρογγυλό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα