
125,12 €
Διαστάσεις 100×100 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου από την εταιρεία Estheti σε γκρι χρώμα με ώχρα λεπτομέρειες. Απεικονίζει γυναικεία φιγούρα με λουλούδια. Ο καμβάς είναι υφασμάτινος και η πλάτη του πίνακα από ξύλο. Ιδανικός πίνακας για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε. Τοποθετήστε τον σε ένα κενό τοίχο του σπιτιού σας και γεμίστε τον ζωντάνια.
| Πλάτος: | 100 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 100 εκ |
| Μοτίβο | Λουλούδια |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 100 cm, 100 cm, 100 cm, 100 cm |
| Depth | 3 cm, 3 cm, 3 cm, 3 cm |
| Height | 100 cm, 100 cm, 100 cm, 100 cm |
| Total weight | 2.17 kg, 2.17 kg, 2.17 kg, 2.17 kg |
| Κατασκευαστής | Estheti |







Ξύλο

Λουλούδια
Σε απόθεμα



Λουλούδια
Σε απόθεμα









Σετ
Σε απόθεμα


120×90 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, ξύλο



Ξύλο

15×88 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα