
61,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό από την εταιρεία Estheti σε λευκό-μαύρο χρώμα και σχήμα κολοκύθας. Είναι κατασκευασμένο από πολυρεζίνη. Μπορεί να τοποθετηθεί στην τραπεζαρία, τη βιβλιοθήκη ή σε οποιοδήποτε άλλο σημείο επιθυμείτε, ολοκληρώνοντας έτσι τη διακόσμηση.
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 15 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 18 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Estheti |



Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα










Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα





Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα












Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα