
Πίνακας Με Κορνίζα (60x80) Estheti 812-10003
80×60 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 80×60 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου από την εταιρεία Estheti σε μπεζ χρώμα με μαύρες λεπτομέρειες και γεωμετρικό σχέδιο. Ο καμβάς είναι υφασμάτινος. Η κορνίζα και η πλάτη του πίνακα από ξύλο. Έχει ανάγλυφη επιφάνεια χαρίζοντας όγκο, υφή και μια τρισδιάστατη όψη. Ιδανικός για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε. Τοποθετήστε τον σε ένα κενό τοίχο του σπιτιού σας και γεμίστε τον ζωντάνια.
| Πλάτος: | 60 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 80 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 60 cm |
| Depth | 5 cm |
| Height | 80 cm |
| Total weight | 2.17 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

80×60 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
90×60 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Αφηρημένα, ξύλο
Σε απόθεμα
Χαρτί
Σε απόθεμα
60×45 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

60×60 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα



2×45 εκ
Σε απόθεμα
Χαρτί
Σε απόθεμα




Κανβάς
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
123×83 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


70×50 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Χαρτί, γυαλί


80×60 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

50×40 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Χαρτί
Σε απόθεμα


4×60 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα


Κλασικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα