
Πίνακας Με Κορνίζα (60x80) Estheti 812-10003
80×60 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 90×60 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου από την εταιρεία Estheti σε λευκό φόντο με μαύρες λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο. Απεικονίζει γυναικεία φιγούρα. Ο καμβάς είναι υφασμάτινος και η πλάτη του πίνακα από ξύλο. Ιδανικός πίνακας για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε. Τοποθετήστε τον σε ένα κενό τοίχο του σπιτιού σας και γεμίστε τον ζωντάνια.
| Πλάτος: | 60 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 90 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 60 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 90 cm |
| Total weight | 2.17 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

80×60 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
90×60 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
80×60 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
60×45 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Χαρτί
Σε απόθεμα



70×50 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Χαρτί
Σε απόθεμα


2×45 εκ
Σε απόθεμα
60×60 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, γυαλί

Ανατολίτικο

80×60 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
80×60 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


62×122 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα








Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα



15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα