
9,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μεταλλικό κουρτινόξυλο μονής βέργας σε μαύρο χρώμα με ασημί λεπτομέρειες. Είναι πτυσσόμενο με δυνατότητα επέκτασης από 120 έως 210 εκατοστά. Διαθέτει 2 διακοσμητικά άκρα με μοντέρνο σχέδιο σφαίρας και 2 στηρίγματα τοίχου. Επιλέξτε το κουρτινόξυλο και την κουρτίνα που ταιριάζει στο ύφος του χώρου σας και ανανεώστε την διακόσμηση του.
| Βάθος: | 13 εκ |
|---|
| Width | 141 cm |
|---|---|
| Depth | 13 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.69 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

































Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα