
Δίσκος Σερβιρίσματος (Φ35x5) Mod 75545
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δίσκος σερβιρίσματος από την εταιρεία Mod με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένος από ξύλο παυλώνιας σε φυσική απόχρωση. Διαθέτει μεταλλικές λαβές για εύκολη μεταφορά. Ιδανικός για να προσφέρετε στους καλεσμένους σας τον καφέ ή το ποτό τους και να τους εντυπωσιάσετε.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 30 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | MOD |

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Οβάλ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο


Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
47×27 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

