
17,8 €
Διακοσμητική κολοκύθα από ξύλο μασίφ & μεταλλικό κοτσάνι!
Ξύλο
προς αποστολή σε 2 ημέρεςΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό από την εταιρεία Mod σε ασημί χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό. Τοποθετήστε το στην τραπεζαρία, την βιβλιοθήκη ή όπου αλλού επιθυμείτε για να ολοκληρώσετε την διακόσμηση του χώρου σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 15 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | MOD |

Ξύλο
προς αποστολή σε 2 ημέρες


Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα




Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα







Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα





Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
