
Διακοσμητικό μέδουσα σε χρυσαφί απόχρωση, μεγάλο μέγεθος, Medusa
Γυαλί, ανατολίτικο
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό από την εταιρεία Estheti με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από πολυρεζίνη σε λευκό και μπεζ χρώμα. Μπορεί να τοποθετηθεί στην τραπεζαρία, τη βιβλιοθήκη ή σε οποιοδήποτε άλλο σημείο επιθυμείτε, ολοκληρώνοντας έτσι τη διακόσμηση.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 44 cm |
| Depth | 44 cm |
| Height | 44 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Μπεζ |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Γυαλί, ανατολίτικο

Ξύλο, μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα

Γυαλί, ανατολίτικο


Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Γυαλί, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ξύλο


Διάμετρος, ανατολίτικο

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
18×35×53 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα