
Κορνίζα (40x50) A-S Manu Naturel 162356C
Ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 18×13 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα από την εταιρεία Estheti σε μπεζ χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από πολυρεζίνη. Έχει όψη αμμόπετρας. Η κορνίζα είναι επικαθήμενη. Η επικαθήμενη σχεδίαση της δίνει την δυνατότητα να τοποθετηθεί εύκολα σε οποιοδήποτε τραπέζι ή επιφάνεια. Φυλάξτε τις πιο ξεχωριστές στιγμές της ζωής σας σε μια μοναδική κορνίζα.
| Πλάτος: | 13 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 18 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 17 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.36 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
52×52 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ξύλο, πλαστικό
Σε απόθεμα
1×4 εκ, όρθιος, για πολλές φωτογραφίες
Σε απόθεμα
46×46 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
30×25 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
2×52 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
51×51 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα