
Τεχνητό Φυτό Σε Γλάστρα 23εκ. Marhome 00-00-19324-1
Σε γλάστρα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό γλαστράκι με τεχνητό λουλούδι της εταιρείας Marhome. Αποτελείται από λευκό πλαστικό κασπώ και πράσινο φυτό με άνθη σε πορτοκαλί αποχρώσεις, κατασκευασμένα από πλαστικό υλικό. Χρησιμοποιήστε τεχνητά φυτά για να διακοσμήσετε τους εσωτερικούς ή εξωτερικούς χώρου σας και να ανανεώσετε την αισθητική τους!
| Τύπος | Σε γλάστρα |
|---|---|
| Width | 21 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Πράσινο,Λευκό,Πορτοκαλί |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Marhome |

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα



Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα







Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα


Σε γλάστρα
Σε απόθεμα





Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

47×27 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα