
Ζεύγος Μαξιλαροθήκες (60x85) Vesta Synthesis New Λευκό
22×15 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ζεύγος μαξιλαροθήκες από την εταιρεία Vesta Home σε τύπο φάκελο με διακοσμητικό γαζί. Το ύφασμά τους είναι 100% βαμβάκι-περκάλι 170 κλωστών, απαλό και ανθεκτικό. Σε συσκευασία PVC. Η σειρά Synthesis κατασκευάζεται στην Ελλάδα και περιέχει σεντόνια, μαξιλαροθήκες και παπλωματοθήκες για ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Width | 22 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.25 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | 100% Βαμβάκι Περκάλι |
| Κατασκευαστής | Vesta Home |

22×15 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
προς αποστολή σε 5 ημέρες
33×23 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×40 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Με φερμουάρ, βαμβάκι

40×60 εκ, με φερμουάρ

45×45 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Μοντέρνο

30×40 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες

40×40 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σατέν


40×40 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σατέν

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
42×42 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
42×42 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα


50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα



Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα