
Ζεύγος Μαξιλαροθήκες (50x70) Rythmos Symbol Blaze Pink
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 50×70 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 6,55 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ζεύγος μαξιλαροθήκες φάκελος σε λευκό φόντο, με πολύχρωμες λεπτομέρειες και φλοράλ σχέδιο από την εταιρεία Rythmos. Η ποιότητά τους από 100% βαμβάκι 144 κλωστών τις καθιστά ανθεκτικές και απαλές. Συνδυάστε τες με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 70 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 22 cm, 22 cm, 22 cm, 22 cm |
| Depth | 15 cm, 15 cm, 15 cm, 15 cm |
| Height | 3 cm, 3 cm, 3 cm, 3 cm |
| Total weight | 0.3 kg, 0.3 kg, 0.3 kg, 0.3 kg |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Ανατολίτικο

50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ρίγες

50×50 εκ
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

20×20 εκ
Σε απόθεμα

40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
45×45 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
προς αποστολή σε 5 ημέρες
50×50 εκ, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
22×15 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×15 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
33×23 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

36×28 εκ
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα