
Μαξιλαροθήκη από προπλυμένο λινό, Scala
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 50×70 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ζεύγος μαξιλαροθήκες φάκελος από την εταιρεία Rythmos με μοντέρνο σχέδιο σε βεραμάν αποχρώσεις. Η ποιότητά τους από 50% βαμβάκι-50% polyester 144 κλωστών τις καθιστά ανθεκτικές και απαλές. Συνδυάστε τες με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 70 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 22 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Βεραμάν |
| Material | 50% Βαμβάκι 50% Polyester |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ, ορθογώνιος, βαμβάκι
Σε απόθεμα

22×15 εκ
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
προς αποστολή σε 5 ημέρες
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ρίγες

22×15 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
20×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
22×15 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, τετράγωνος, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

75×5 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα