
29,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ξύλινο κουρτινόξυλο μονής βέργας σε γκρι χρώμα από την εταιρεία Grace. Το μήκος του είναι 200 εκατοστά με διάμετρο 28mm. Διαθέτει 2 διακοσμητικά άκρα, 2 στηρίγματα, τους κρίκους κουρτίνας καθώς και τον πλήρη εξοπλισμό τοποθέτησης. Επιλέξτε την κουρτίνα που ταιριάζει στο ύφος του χώρου σας και ανανεώστε την διακόσμηση του.
| Βάθος: | 3 εκ |
|---|
| Width | 160 cm |
|---|---|
| Depth | 3 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Grace |



Διάμετρος
Σε απόθεμα





























Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα