
8,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικά άκρα κουρτινόξυλου σετ 2 τεμαχίων σε λευκό χρώμα, με χρυσές λεπτομέρειες και μίνιμαλ σχέδιο από την εταιρεία Grace. Κατασκευασμένα από μεταλλικό υλικό. Για κουρτνινόβεργα διαμέτρου 1,9εκ. Χρησιμοποιήστε διακοσμητικά άκρα για να στολίσετε το χώρο σας.
| Βάθος: | 4 εκ |
|---|
| Width | 13 cm |
|---|---|
| Depth | 4 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 0.145 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Grace |




Διάμετρος
Σε απόθεμα




























Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα

41×27 εκ
Σε απόθεμα

49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα