
14,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάσεις κουρτινόξυλου σετ 2 τεμαχίων σε λευκό χρώμα από την εταιρεία Grace. Κατασκευασμένες από μεταλλικό υλικό. Είναι ανοιχτού τύπου προσφέροντας ευκολία στην χρήση και την τοποθέτηση. Κατάλληλες για κουρτινόβεργες Φ19mm και τοποθέτηση στον τοίχο αποκλειστικά. Συμπεριλαμβάνονται οι βίδες και τα ούπα. Δώστε σημασία ακόμα και στην πιο μικρή λεπτομέρεια για να κάνετε το χώρο σας να ξεχωρίζει.
| Βάθος: | 3 εκ |
|---|
| Width | 10 cm |
|---|---|
| Depth | 3 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 0.091 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Grace |

































15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα





120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα