
30,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ξύλινο κουρτινόξυλο μονής βέργας σε γκρι χρώμα από την εταιρεία Grace. Το μήκος του είναι 160 εκατοστά με διάμετρο 28mm. Διαθέτει 2 διακοσμητικά άκρα, 2 στηρίγματα, τους κρίκους κουρτίνας καθώς και τον πλήρη εξοπλισμό τοποθέτησης. Επιλέξτε την κουρτίνα που ταιριάζει στο ύφος του χώρου σας και ανανεώστε την διακόσμηση του.
| Βάθος: | 6 εκ |
|---|
| Width | 10 cm |
|---|---|
| Depth | 6 cm |
| Height | 160 cm |
| Total weight | 1.1 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Grace |



Διάμετρος
Σε απόθεμα






























Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα