
6,49 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάσεις κουρτινόξυλου σετ 2 τεμαχίων σε ασημί χρώμα από την εταιρεία Grace. Κατασκευασμένες από μεταλλικό υλικό. Είναι ανοιχτού τύπου προσφέροντας ευκολία στην χρήση και την τοποθέτηση. Κατάλληλες για κουρτινόβεργες Φ19mm και τοποθέτηση στον τοίχο αποκλειστικά. Συμπεριλαμβάνονται οι βίδες και τα ούπα. Δώστε σημασία ακόμα και στην πιο μικρή λεπτομέρεια για να κάνετε το χώρο σας να ξεχωρίζει.
| Βάθος: | 3 εκ |
|---|
| Width | 15 cm |
|---|---|
| Depth | 3 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.091 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Grace |



















Διάμετρος
Σε απόθεμα













Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα