
5,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάσεις κουρτινόξυλου σετ 2 τεμαχίων σε ασημί χρώμα από την εταιρεία Grace. Κατασκευασμένες από μεταλλικό υλικό. Είναι ανοιχτού τύπου προσφέροντας ευκολία στην χρήση και την τοποθέτηση. Κατάλληλες για κουρτινόβεργες Φ28mm και τοποθέτηση στον τοίχο αποκλειστικά. Συμπεριλαμβάνονται οι βίδες και τα ούπα. Δώστε σημασία ακόμα και στην πιο μικρή λεπτομέρεια για να κάνετε το χώρο σας να ξεχωρίζει.
| Βάθος: | 4 εκ |
|---|
| Width | 10 cm |
|---|---|
| Depth | 4 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 0.092 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Grace |

































Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα