
Κουρτίνα (270x280) Με Τρουκς Whitegg K0183-4
45×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×26 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα σε εκρού χρώμα με μοντέρνο κεντητό σχέδιο και γκρι λεπτομέρειες από την εταιρεία Whitegg. Είναι κατασκευασμένη από 100% polyester και έχει τρουκς για εύκολη τοποθέτηση. Το ύφασμα είναι χαμηλής σκίασης που επιτρέπει στο φως να περνάει στον χώρο.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 26 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

45×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
45×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
45×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
26×41 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
43×26 εκ
Σε απόθεμα
41×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ίσιος, σε ραβδί

45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ίσιος, σε ραβδί

26×40 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα



Voile

40×2 εκ
Σε απόθεμα


Voile, σε ράγα

38×26 εκ
Σε απόθεμα
Voile

Voile

Voile

Voile


Voile



Voile

Voile

45×26 εκ
Σε απόθεμα
Voile


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα