
Κουρτίνα (140x240) Με Τρουκς L-C Lorea Natural 1627497
26×41 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 41×26 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ δύο κουρτίνες χαμηλής σκίασης ιδανικές για τοποθέτηση σε παράθυρο κουζίνας, το χολ, κλπ. Το ύφασμα είναι 100% polyester σε λευκή απόχρωση και διακριτικό tropical σχέδιο. Στο επάνω μέρος διαθέτει τούνελ που περνάει κατευθείαν στη ράβδο κρεμάσματος. Συνδυάστε το χρώμα και το ύφος των κουρτινών με τον χώρο σας και ανανεώστε την διακόσμησή του.
| Πλάτος: | 41 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 26 εκ |
| Τοποθέτηση | Κουζίνας |
|---|---|
| Width | 41 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.18 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

26×41 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
45×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
45×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
26×40 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


43×26 εκ
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα


45×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

45×26 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
41×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
1×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
1×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα


26×42 εκ
Σε απόθεμα

38×26 εκ
Σε απόθεμα


45×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
43×27 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
27×3 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
1×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα