
vidaXL Κουρτίνες Voile με ροδέλες 2 τεμάχια Κρεμ 140x260 εκ.
Voile
Διαστάσεις 45×26 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα χαμηλής σκίασης με τρουκς διαμέτρου 4cm. Το ύφασμα είναι βουάλ 100% polyester σε λευκή απόχρωση με μπεζ ρίγες στην ύφανση. Συνδυάστε το χρώμα και το ύφος της κουρτίνας με τον χώρο σας και ανανεώστε την διακόσμησή του.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 26 εκ |
| Width | 45 cm |
|---|---|
| Depth | 26 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Voile

Voile

26×40 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Voile

45×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
43×26 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
45×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Voile

Voile

45×26 εκ
Σε απόθεμα

Voile

45×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
45×26 εκ, voile, σε ραβδί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Voile

26×41 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
45×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
41×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Voile, σε ράγα, ίσιος

Voile

38×26 εκ
Σε απόθεμα
Voile

41×27 εκ
Σε απόθεμα
Voile

45×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
40×2 εκ
Σε απόθεμα
Voile

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα