
Κουρτίνα (140x240) Με Τρουκς L-C Lissea Blanc 1622320
45×26 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 27×26 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 27,78 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα σε λευκό χρώμα με διακριτικό φλοράλ σχέδιο της εταιρείας Whitegg. Είναι κατασκευασμένη από 100% polyester με υφή λινού και έχει τρέσα για εύκολη τοποθέτηση σε σιδηρόδρομο. Το ύφασμα είναι χαμηλής σκίασης που επιτρέπει στο φως να περνάει στον χώρο.
| Πλάτος: | 27 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 26 εκ |
| Είδος | Voile |
|---|---|
| Στερέωση κουρτινών | Σε ράγα |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 45 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

45×26 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

42×26 εκ
Σε απόθεμα
42×26 εκ
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα




45×26 εκ
Σε απόθεμα

40×27 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
26×42 εκ
Σε απόθεμα
140×26 εκ, voile, ίσιος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
26×42 εκ
Σε απόθεμα
Κουζίνας
Σε απόθεμα


140×26 εκ, voile, σε ράγα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
140×26 εκ, voile, σε ράγα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×2 εκ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα


60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα